MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12486134
nr 1248 6134
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 109cm. Djup: 47 cm. Höjd: 80cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:55:52
15/4 20:46:19